Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування

Сайти

обласних

прокуратур

 
04.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ про порядок подання прокурорами заяв для проходження атестації

Відповідно до наказу Генеральної прокуратури України від 03 жовтня 2019 року № 221 «Про затвердження Порядку проходження прокурорами атестації» з 04 жовтня 2019 року розпочинається прийом письмових заяв Генеральному прокурору від прокурорів Генеральної прокуратури України (включаючи прокурорів Головної військової прокуратури, прокурорів секретаріату Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів) про переведення на посаду прокурора в Офісі Генерального прокурора, прокурорів регіональних прокуратур, військових прокуратур регіонів (на правах регіональних) – на посаду прокурора в обласних прокуратурах, прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів – на посаду прокурора в окружних прокуратурах відповідно та про їх намір пройти атестацію.

Заява подається за формою, наведеною у додатку 2 вказаного Порядку, доступною за посиланням:
- для прокурорів Генеральної прокуратури України;
- для прокурорів регіональних прокуратур (військових прокуратур регіонів);
- для прокурорів місцевих прокуратур (військових прокуратур гарнізонів).
Заява підписується прокурором особисто.

Прийом документів від прокурорів Генеральної прокуратури України (включаючи прокурорів Головної військової прокуратури, прокурорів секретаріату Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів) здійснюватиметься Департаментом кадрової роботи та державної служби у робочі дні з 04 жовтня по 15 жовтня 2019 року включно з 9:00 до 18:00 (у п’ятницю - до 16:45) за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15, каб. 610А. Телефони: 200-79-39, 280-83-78.

Прокурори регіональних прокуратур, військових прокуратур регіонів (на правах регіональних), прокурори місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів та інших військових прокуратур (на правах місцевих) подають такі заяви Генеральному прокурору у визначений строк через кадрові підрозділи відповідних регіональних прокуратур (військових прокуратур регіонів).

Слідчі органів прокуратури подають заяви Генеральному прокурору за процедурою, передбаченою для прокурорів відповідно Генеральної прокуратури, регіональних і військових прокуратур.

кількість переглядів: 607