Сайти

обласних

прокуратур

 
15.02.2016

На Тернопільщині прокуратура попередила незаконну передачу в приватну власність дитячого оздоровчого табору

     

Господарським судом Тернопільської області задоволено позов прокуратури про визнання за місцевими територіальними громадами права власності на єдиний майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу.

Так, у 2014 році приватне підприємство розпочало процедуру незаконного оформлення правовстановлюючих документів на майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець», розташованих у с. Кутянка Шумського району.

Захищаючи права дітей на оздоровлення та відпочинок, прокуратура Шумського району Тернопільської області у 2014 році подала до суду позов з вимогою визнати право власності на дитячу оздоровницю за територіальними громадами, але суд першої та апеляційної інстанцій відмовив у задоволенні позовних вимог.

Послідовно відстоюючи інтереси дітей, прокуратура Тернопільської області звернулася з касаційною скаргою до суду вищої інстанції.

Вищий господарський суд України скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу направив на новий судовий розгляд.

Господарський суд Тернопільської області, погодившись із доводами прокуратури, прийняв рішення передати дитячу оздоровницю у комунальну власність.

Довідково:  Балансова вартість майнового комплексу дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець» становить понад 140 тис грн.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

кількість переглядів: 404