Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.03.2020

На Луганщині затримали особу за підозрою у збуті через інтернет сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах (ФОТО)

                                    

Прокуратура Луганської області спільно з ГУНП в Луганській області у ході затримали особу за підозрою у збуті сильнодіючих лікарських засобів без спеціального на те дозволу, в особливо великих розмірах. Наразі вирішується питання про повідомлення чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 321 КК України.

24 березня 2020 року при проведенні обшуків за місцем проживання зазначеної особи та у складському приміщенні виявлено та вилучено 2275 таблеток та близько 80 мл сильнодіючих лікарських препаратів.

За даними слідства, мешканець смт Новопскова Новопсковського району займався незаконною реалізацією на території Луганської області сильнодіючих лікарських засобів – метандієнону та нандролону. Зазначені препарати він збував покупцям через інтернет-магазин за допомогою поштових відправлень. Товар зберігався у складському приміщенні на території населеного пункту. Під час оперативної закупки торговець збув 60 упаковок сильнодіючого лікарського засобу за майже 15 тис грн.

 

 

 


Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 49