Сайти

обласних

прокуратур

 
18.09.2020

На Луганщині судитимуть учасника незаконного збройного формування РФ

                                 

Прокурори управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно колишнього учасника НЗФ РФ, якого у серпні 2020 року було затримано під час перетину лінії розмежування.

Чоловіку інкримінується участь у не передбачених законом збройних формуваннях та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 260, ч. 2 ст. 110 КК України).

За даними слідства, на початку окупації територій Луганської області громадянин України добровільно вступив до лав так званого «народно-визвольного батальйону «Зоря». Пізніше він перейшов до «15 батальйону тероборони 2 армійського корпусу народної міліції ЛНР». За наказами окупаційної адміністрації РФ учасник незаконного збройного формування чинив збройний опір силам та засобам Збройних Сил України, проводив розвідку на спостережних постах у районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 162