Сайти

обласних

прокуратур

 
07.04.2021

На Полтавщині заочно засуджено «заступника начальника штабу мотострілкової бригади ЛНР»

           

За публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури особу заочно засуджено за сприяння діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Вироком суду чоловіку призначено 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У ході спеціального досудового розслідування встановлено, що полтавець вступив до складу 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції так званої «ЛНР». Упродовж грудня 2015 – лютого 2017 років він, перебуваючи на «посаді заступника начальника штабу», забезпечував організацію і контроль бойових чергувань у структурних підрозділах бригади та на блокпостах, розташованих на території Луганської області, проводив інструктажі добових нарядів незаконних збройних формувань тощо.

За участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції у складі не передбачених законом збройних формувань від керівництва терористичної організації «ЛНР» чоловік отримав нагороди «Защитник отечества» та «Учасник первого парада».

Наразі засуджений переховується на тимчасово окупованій території України і перебуває у розшуку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.


За матеріалами Полтавської обласної прокуратури
кількість переглядів: 228