Сайти

обласних

прокуратур

 
30.04.2021

Незаконна реалізація будівель сумського аеропорту зі збитками у понад 3 млн грн – підозрюється голова ліквідаційної комісії

                                    

Керівник Сумської обласної прокуратури повідомив голові ліквідаційної комісії підприємства про підозру у службовому підробленні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, після припинення діяльності підприємства «Універсал-Авіа» шляхом його ліквідації було утворено комісію, головою якої призначено підозрюваного. У 2018 році голова комісії, не отримавши згоду Міністерства інфраструктури України на відчуження нерухомого майна, без проведення незалежної його оцінки та аукціону уклав з фізичною особою договір купівлі-продажу, відповідно до якого частину будівель сумського аеропорту особа придбала за 103 тис грн. Однак відповідно до висновку експертизи ринкова вартість нежитлових будівель становить 3,4 млн грн.

На даний час зареєструвати придбану власність особі не вдалося через відсутність повного пакету документів, необхідних для реєстрації. За клопотанням слідчого та прокурора на будівлі рішенням суду накладено арешт.

Протиправну діяльність викрито прокуратурою спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління СБУ в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

кількість переглядів: 264