Сайти

обласних

прокуратур

 
14.09.2021

На Дніпропетровщині судитимуть підприємця за привласнення понад 1,2 млн грн бюджетних коштів

       

За процесуального керівництва Жовтоводської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактами привласнення чужого майна в особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документа (ч.5 ст.191 та ч.4 ст.358 КК України).

За даними слідства, у жовтні 2020 року громадянка уклала з Дмитрівською сільською радою вісім договорів підряду на виконання ремонту основи під дорожнє покриття в селах Кринички, Доброгірське та Посуньки Верхньодніпровського району. При цьому реально виконувати ці роботи вона не збиралася, оскільки не мала відповідних матеріальних ресурсів та техніки.

У подальшому обвинувачена надала сільській раді офіційні документи, що містили неправдиві відомості про начебто виконання робіт у повному обсязі, внаслідок чого безпідставно отримала понад 1,2 млн грн бюджетних коштів. З метою відшкодування спричинених державі збитків слідчим суддею накладено арешт на її рахунки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділення поліції №3 Кам’янського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 За матеріалами  Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 166