Сайти

обласних

прокуратур

 
23.09.2020

На Хмельниччині прокуратура повернула навчальному закладу земельну ділянку

    

Городоцька місцева прокуратура повернула з незаконного використання приватним агровиробником землі вартістю близько 700 тис грн, надані державою у постійне користування загальноосвітній школі.

Встановлено, що між навчальним закладом та фермерським господарством укладено договір, відповідно до якого у користування суб’єкта господарювання строком на 7 років передано земельну ділянку площею 21 га, розташовану за межами с. Кремінна Городоцького районну. Під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі та у порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась фермерським господарством для отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказаний договір недійсним та звільнити земельну ділянку. Під час судового розгляду позову відповідачами договірні відносини розірвано та неправомірне використання землі припинено.Прес-служба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 137