Сайти

обласних

прокуратур

 
26.10.2020

Учасника незаконного збройного формування РФ, якого викрито під час перетину лінії розмежування, взято під варту

                               

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури учасника незаконного збройного формування РФ, який напередодні перетнув лінію розмежування поза встановленими пунктами пропуску у Новоайдарському районі, затримано за фактом участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Сєвєродонецьким міським судом Луганської області до нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними слідства, наприкінці 2014 року мешканець Луганської області вступив до лав одного з нерегулярних незаконних збройних формувань, контрольованих Російською Федерацією, та брав участь у збройному супротиві силам та засобам ООС на лінії зіткнення в районі населеного пункту Слов’яносербського району, виконуючи роль оператора-навідника БПМ та зв’язківця, сприяючи таким чином діяльності окупаційної адміністрації РФ. У 2015 році у рамках кримінального провадження йому було повідомлено про підозру та оголошено у розшук.

Наразі підозрюваний повністю визнав свою вину, сприяє розкриттю злочину та надав свідчення про інших учасників збройних формувань окупаційної влади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 131