Сайти

обласних

прокуратур

 
13.10.2021

На Вінниччині прокуратура попередила незаконне визнання права власності на об’єкти нерухомості вартістю 2,4 млн грн

       

Вінницьким апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу Немирівської окружної прокуратури Вінницької області на рішення Немирівського районного суду Вінницької області про визнання за фізичною особою права власності на нерухоме майно за набувальною давністю площею 191,2 кв м вартістю 2,4 млн грн.

Встановлено, що на території Немирівської громади підприємець використовує нежитлові приміщення для здійснення підприємницької діяльності.

За наявності титульного власника нерухомого майна він не мав права на визнання в судовому порядку права власності на нього за набувальною давністю. Однак вказана особа звернулася до суду, який своїм рішенням визнав за нею таке право.

Крім того, прокуратурою з’ясовано, що заявник, відповідно до закону, не сплатив обов’язкових платежів до бюджету, а відтак не міг претендувати на майно.

Представляючи інтереси держави, прокуратура в апеляційному порядку оскаржила рішення суду першої інстанції. Постановою Вінницького апеляційного суду апеляційну скаргу прокурора задоволено та попереджено незаконне визнання права власності на об’єкти нерухомості.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 444