Сайти

обласних

прокуратур

 
18.11.2021

На Рівненщині знищать десятки тисяч пляшок сурогатного алкоголю (ФОТО)

                                       

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури суд визнав волинянина винним у незаконному зберіганні та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

У суді прокурором доведено, що чоловік, не будучи підприємцем та не маючи відповідної ліцензії, задля власного швидкого збагачення придбав та намагався збути понад 19 тисяч пляшок фальсифікованої горілки та ще майже 3 тонни інших алкогольних напоїв у 9 бочках, 70 пластикових пляшках та 50 картонних коробках типу «Bag-in-box», що складає ще орієнтовно 6 тис пляшок. При цьому чоловік усвідомлював, що такий товар становить загрозу для життя та здоров’я людей.

Висновками експертиз підтверджено підробку алкоголю, який насправді є спиртовмісною сумішшю, а не горілкою, і марок акцизного податку.

Вироком суду чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік, а також з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

За матеріалами Рівненської обласної прокуратури

кількість переглядів: 370