Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

Сайти

обласних

прокуратур

 
28.12.2019

У Харкові припинено незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв (ФОТО)

       

Органами прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях за ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Так, прокуратурою Харківської області спільно з ГУ ДФС в області під час досудового розслідування одного з кримінальних проваджень виявлено та вилучено близько 20 тис пляшок незаконно виготовлених промисловим способом алкогольних напоїв у місці масового зберігання з метою збуту мешканцями м. Харкова. Вони реалізовувались за цінами, нижчими, ніж мінімальна роздрібна ціна, встановлена державою, з підробленими марками акцизного податку, без обов’язкової сплати акцизного податку.

Крім того, вилучено близько 40 тетрапаків сурогатного алкоголю та інші речовини, що використовуються для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Вилучена продукція направлена для проведення експертних досліджень, після одержання яких буде вирішення питання про повідомлення вищевказаним особам про підозру за ч. 2 ст. 204 КК України.

Під час досудового розслідування ще одного кримінального провадження у Харкові виявлено незаконний розлив спирту та вантажний автомобіль, в кузові якого знаходилось 12 тонн рідини. Також проведено огляд приміщення, у якому виявлено та вилучено кустарно виготовлену рідину, схожу на горілку, рідину, схожу на спирт та обладнання.

Наразі до суду спрямовано клопотання про накладення арешту на вилучені речі та предмети.

Досудове розслідування триває.

 

 

 

 

 

 

 


 

кількість переглядів: 1140