Сайти

обласних

прокуратур

 
29.10.2019

НАБУ буде допомагати в перевірці доброчесності в рамках атестації і добору прокурорів

Спільним наказом Генерального прокурора Р. Рябошапки та директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника затверджено Порядок співпраці ГПУ і НАБУ щодо можливого обміну інформацією, необхідною для забезпечення формування об’єктивної характеристики кандидатів на посади прокурорів, в тому числі в рамках атестації прокурорів для переведення їх в нові органи прокуратури.

Згідно Порядку Національне антикорупційне бюро України за запитом ГПУ надає відомості щодо відповідності таких кандидатів вимогам доброчесності та інших характеристик кандидата з дотриманням вимог законодавства, вимог Кримінального процесуального кодексу України, законодавства України щодо охорони державної таємниці та захисту персональних даних. Крім того, НАБУ має право за власною ініціативою подавати до відповідної кадрової комісії органів прокуратури такі відомості, а також іншу інформацію, передбачену чинним законодавством.

Також відповідно до спільного наказу здійснюється залучення працівників НАБУ до проведення добору кандидатів на посади до органів прокуратури.

Під час взаємодії з питань обміну інформацією та інших форм співпраці забезпечується належний захист інформації з обмеженим доступом та конфіденційної інформації про особу відповідно до законодавства України щодо охорони державної таємниці та захисту персональних даних.
кількість переглядів: 368