Сайти

обласних

прокуратур

 
25.02.2021

Заволодіння майже 11,5 млн грн на будівництві казарм – підозрюють трьох керівників підприємств-підрядників (ФОТО)

      

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил повідомлено про підозру трьом керівникам підприємств-підрядників за фактами заволодіння майном та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році під час виконання договорів на будівництво чотирьох казарм у м. Маріуполь Донецької області, вони внесли до актів приймання виконаних робіт недостовірні відомості, завищивши обсяги підрядних робіт та використаних будівельних матеріалів, хоча фактично їх не виконували. Таким чином, учасники організованої групи заволоділи майже 11,5 млн грн бюджетних коштів, заподіявши державі збитки в особливо великому розмірі. Керівники підприємств-підрядників розпорядилися цими коштами на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Краматорську, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Донецькій області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 735